S E R V İ S   M E R K E Z İ

Günümüzde paslanmaz çelik kullanımını oldukça geniş bir uygulama alanına sahip olması, tüketici ihtiyaçlarının üretici firmalar dışında ara bir kademe olan Servis Merkezleri aracılığı ile karşılanması sonucunu doğurmuştur. Bu sayede üretici firmalar üretim süreçlerine odaklanarak malzeme maliyetlerini kontrol altında tutma imkanına sahip olmaktadır.

SARITAŞ Servis Merkezi bünyesindeki Rulo Servis Merkezi, Plate Servis Merkezi ve Uzun Mamuller Servis Merkezi ile yurtiçi ve yurtdışından gelen ihtiyaçlar, uluslararası standartlar dahilinde karşılanmaktadır. Bu üretim kabiliyetlerine ek olarak geniş malzeme depolama kapasitesi sayesinde, siparişler istenilen kalitede ve çok kısa süre içerisinde hazırlanarak teslim edilebilmektedir.

Ülkemizde ilk servis merkezi anlayışını yerleştiren SARITAŞ, hedefleri doğrultusunda çıtasını yükseltmiştir. Son teknoloji ürünü yeni hatlarıyla boy kesmeden plazmaya kadar en geniş işleme kabiliyetini tek çatı altında toplamış ve bu özelliği ile Avrupa'da tek olmayı başarmıştır.


Standart ebat ve yüzeylerde üretilen paslanmaz çeliklerin tüketici ihtiyaçları doğrultusunda boyutlandırılması ve yüzey işlemlerinin yapılması Servis Merkezleri tarafından sağlanmaktadır.
Site haritasını görmek için tıklayınız